At Turu Ayrıntıları

Eylül 4, 2009 by  
Filed under At turları

Horse

Profesyonel at bicinileri rehberliğinde, saatlik ve günlük olarak düzenlenen turlarda, sizler at sırtında Kapadokya’nın peribacaları ile süslü Aşk, Güllüdere, Beyaz ve Eşsiz güzellikte olan Vadileri gezebilirsiniz.

Gezi sırasında verilen molalarda peribacaları ile vadilerin jeolojik oluşumu ve tarihte ‘Güzel Atlar Ülkesi’ olarak adlandırılan bölgenin tarihi hakkında bilgi alabilir, bu güzel anları ölümsüzleştirmek için bol bol fotograf çekme imkanına sahip olabilirsiniz.

Düzenlenen turlar öncesinde siz değerli at turu meraklılarına kısa bir binicilik eğitimi verilir. Sonrasında 6-8 ve 10 kişilik gruplarla birlikte vadileri gezmeye başlanır.. Gezi sırasında gezdiğiniz vadiler hakkında bilgiler alip bol bol fotoğraf çekebilirsiniz. Gün boyu süren turlarda vadilerde kahvaltı ve öğle yemeği molaları verilir.

Yorumlar

Bir Yorum Var “At Turu Ayrıntıları”

  1. erdem on Temmuz 10th, 2010 5:47 pm

    22-25 temmuz arası göremede olcagız .acaba iki kişi için nakit ödemede fiyatınız nedir?Bİr araştırdıgım kadarıyla saatlik turlarda var ama sizin turunuz günlük sanırım,fiyata neler dahil ve tur programı saat kaçta başlayp kaçta bitiyor.

Yorum yazmak için kendinizi özgür bırakın

You must be logged in to post a comment.